ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
Новий X-Trail
Nissan introduces All New X-Trail with e-POWER and e-4ORCE in Europe
Nissan introduces All New X-Trail with e-POWER and e-4ORCE in Europe
All New X-Trail 2022 - Dynamic
All New X-Trail 2022 - Dynamic

Компанія Nissan презентувала новий електрифікований Nissan X-Trail четвертого покоління. У світі було продано майже сім мільйонів автівок X-Trail, що робить його одним із найпопулярніших у світі сімейних кросоверів для активного відпочинку.

Новий X-Trail буде доступний у п’яти та семимісній конфігурації: виберіть зручний варіант для подорожей із великою родиною чи друзями.

М’язистий дизайн

Основним чинником привабливості попередніх трьох поколінь X-Trail був характерний стиль, який створював заспокійливе відчуття надійності та міцності, але не був агресивним.

І екстер’єр, і інтер’єр нового X-Trail показують універсальний та авантюрний дух автомобіля. У екстер’єрі виділяються фірмові елементи дизайну Nissan: панорамний дах і V-подібна решітка радіатора. Фронтальний ракурс обрамляють виразні фари, вбудовані у передній бампер із денними ходовими вогнями та покажчиками поворотів, розташованими вздовж лінії між дверима та кузовом.

З боків м’язисті передні та задні колісні арки виділяють X-Trail з-поміж інших автомобілів на дорозі, а вставки в основі дверей забезпечують плавність ліній.

Задня стійка у формі дельфінячого плавця створює атлетичний вигляд задньої частини автомобіля, три чверті якої охоплюють панорамні фари.

Ззаду місце кріплення номерного знака зверху та знизу виділяється прямою горизонтальною лінією, а роздільні задні ліхтарі створюють широкий отвір для багажника. Вигнута срібляста панель під заднім бампером показує авантюрний характер X-Trail.
Серед ключових аеродинамічних особливостей — «тривимірні» дефлектори в нижній частині передньої панелі, активна заслінка в решітці радіатора для керування потоком повітря в моторному відсіку, особлива форма передньої стійки, кришки на днищі для керування потоком повітря під автомобілем, а також унікальна «повітряна завіса», яка точно спрямовує потік повітря від передньої частини X-Trail до його боків.

Силова установка e-POWER

Новий X-Trail стане другою моделлю в європейській лінійці Nissan, яка буде оснащена інноваційною системою e‑POWER. Ексклюзивна система e-POWER від Nissan — це унікальний підхід до електрифікації, який забезпечить відчуття водіння електромобіля без потреби в його підзаряджанні.

Система e-POWER була вперше представлена у 2017 році у Японії на Nissan Note, який став найпопулярнішим автомобілем, адже клієнтам сподобалося поєднання плавності руху без зусиль та відсутністю потреби у заряджанні автомобіля.

Нова система e-POWER X-Trail складається з акумулятора великої місткості та силової установки, інтегрованої з бензиновим двигуном зі змінним ступенем стиснення, генератором, інвертором і переднім електромотором потужністю 150 кВт. Ця унікальна силова установка означає, що колеса приводяться в рух лише електромотором, який забезпечує миттєву лінійну реакцію акселератора.

Щоб задовольнити типові потреби європейських споживачів у їхніх щоденних поїздках, у новому X-Trail силову установку e-POWER було суттєво оновлено. Японський Note мав бензиновий двигун 1,2 л, який заряджав акумуляторну батарею, видаючи потужність 106 к.с. Для європейського ринку його замінили на 1,5-літровий бензиновий турбодвигун зі змінним ступенем стиснення та вихідною потужністю 150 кВт (204 к.с.).

Унікальною особливістю e-POWER є те, що бензиновий двигун використовується винятково як бензогенератор, а колеса приводяться в рух електромотором. Це означає, що двигун завжди працюватиме в оптимальному діапазоні, що забезпечує високу паливну економічність в умовах міста.

Завдяки суто електричному приводу відсутня затримка, як у випадку з двигуном внутрішнього згоряння чи традиційною гібридною системою. Миттєва реакція забезпечує високий крутний момент і динамічне прискорення, що зробить обгін або виїзд на шосе легшим і більш упевненим.

Невіддільною особливістю силової установки e-POWER є «лінійне регулювання» роботи бензинового двигуна, що гарантує відповідну частоту обертів відносно швидкості руху автомобіля та запобігає ефекту «збільшення обертів» традиційних гібридів у разі різкого прискорення. Другою перевагою є те, що двигун працює в оптимальному діапазоні — зазвичай низьким в умовах міста й передмістя.

Окрім цих переваг, силова установка e-POWER гарантує тихий рух. Наприклад, за швидкості 40 км/год звук в автомобілі на 8 дБ нижчий, ніж у конкурентів.