ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
Модельний ряд Nissan
Новий Qashqai Новий Qashqai
ДОВЕРШЕНИЙ КРОСОВЕР
Ціна від
1 009 690 грн
Leaf Leaf
100% ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ
Ціна від
1 380 440 грн

Моделі Nissan — це автомобілі, що здатні задовольнити найвибагливішого клієнта.

Традиційно Nissan відомий своїми кросоверами, це — флагмани бренду, що визнані й популярні в усьому світі як надійні технологічні автомобілі. Зараз також доступні дизельні двигуни для модельного ряду Nissan, що робить позиції бренду ще більш сильними, а моделі Nissan ще більш економічно привабливими для покупців.

Улюбленець мільйонів клієнтів по всьому свіу Nissan Qashqai — кросовер С — класу, який став засновником компактних SUV для міста й однією з найуспішніших моделей Nissan. Зараз в оновленій версії Qashqai став ще більш «розумний» й комфортний. Передові розробки в інтелектуальних системах допомоги водію (автопарковка, моніторинг «сліпих зон», контроль за об’єктами позаду автомобіля, контроль рядності руху, камера кругового огляду) встановлюються в цій моделі Nissan.

Оновлений Nissan X-Trail закріплює свої позиції в якості економічного, комфортного позашляховика із інтелектуальною системою повного приводу. Відмнні характеристики прохідності в поєднанні із високим рівнем зручності, передовими технологіями безпеки й допомоги водію, не мають конкурентів на ринку.