ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
Технології Nissan X-Trail
xtrail-technology

Технології підтримки водія X-TRAIL: безпека кожної подорожі для всієї родини

Пильність і безпека стають природними для водія Nissan X-TRAIL. Доступні системи безпеки виявляють, попереджають і реагують на дорожню ситуацію навколо вас.

Проекційний дисплей

Зосередьтеся на дорозі, не відволікаючись ні на що. Оскільки інформація про обмеження швидкості, навігаційні підказки та інші дані відображаються на проекційному дисплеї 10.8″ просто перед водієм [2].

ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ БЕЗПЕКИ ТА ПІДТРИМКИ ПІД ЧАС РУХУ

Ціла низка інтуїтивно зрозумілих технологій, покликаних допомогти вам під час сімейної подорожі.

Інтелектуальна система попередження про можливе фронтальне зіткнення
Інтелектуальна система попередження про можливе фронтальне зіткнення

Це мов би друга пара очей, що стежить за ситуацією на дорозі. Система може виявляти раптове сповільнення автомобіля попереду й заздалегідь повідомляти вас про необхідність зменшити швидкість [1].

Інтелектуальна система круїз-контролю
Інтелектуальна система круїз-контролю

Система визначає відносну швидкість вашого автомобіля та транспортного засобу попереду й відстань між ними для запобігання їх небезпечному наближенню один до одного під час руху [1].

Інтелектуальна система екстреного гальмування з допоміжною системою розпізнавання пішоходів
Інтелектуальна система екстреного гальмування з допоміжною системою розпізнавання пішоходів

Відстежує рух попереду й може сповіщати або навіть загальмувати, щоб зупинити автомобіль у разі ризику зіткнення. Систему також оснащено технологією виявлення пішоходів, а також функцією допомоги на перехрестях, створеною для виявлення транспортних засобів, які перетинають ваш шлях [1].

Автоматичне гальмування під час руху назад
Автоматичне гальмування під час руху назад

Додає вам упевненості під час паркування. Якщо позаду вашого X-Trail буде виявлено нерухомий предмет під час руху назад, система може автоматично загальмувати для уникнення зіткнення [1].

Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху
Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху

Коректує рух керма у поворотах. Система також повертає ваш X-Trail в смугу руху за допомогою підгальмовування коліс у випадку необхідності [1].

Інтелектуальна система попередження про загрозу фронтального зіткнення
Інтелектуальна система попередження про загрозу фронтального зіткнення

Використовує радарну технологію, щоб виявляти наближення транспортного засобу попереду й надсилати водієві звукове та візуальне сповіщення, покликане допомогти йому завчасно знизити швидкість у разі потенційного лобового зіткнення [1].

Інтелектуальна система кругового огляду
Інтелектуальна система кругового огляду

Паркуйтеся без жодних проблем завдяки круговому огляду зони навколо автомобіля. Ви отримуєте зображення крупним планом на розділеному екрані з різних перспектив — спереду, ззаду та з правого боку, а також сповіщення про рухомі об’єкти поблизу [1].

Адаптивне освітлення дороги

Подбайте про безпеку пересування вночі за допомогою фар, які автоматично регулюють освітлення, уникаючи засліплення зустрічних водіїв та відновлюючи інтенсивність світла, коли попереду нікого немає [1].

NISSANCONNECT SERVICES

Ви готові до сімейних пригод із цілковито новим Nissan X-TRAIL. Надсилайте план подорожі на свій X-TRAIL, де б ви не були. Відкрийте для себе інтуїтивно зрозумілу навігацію, інформаційно-розважальну систему та багато іншого на збільшеному сенсорному екрані з високою роздільною здатністю та діагоналлю 12,3 дюйма [4].

Залишайтеся на зв’язку

Мобільний додаток NissanConnect Services [5] надає вам віддалений доступ до найрізноманітніших функцій X-TRAIL, дбаючи про комфорт і зручність ваших поїздок.

Заряджайте телефон

Залишайтеся на зв’язку завдяки портам USB-A та USB-C для переднього та заднього рядів. X-TRAIL також дасть вам змогу позбутися зайвих аксесуарів за допомогою бездротової системи. Водночас бездротова зарядка ідеально підійде для заряджання вашого смартфона [6].

Віддалене керування автомобілем
Віддалене керування автомобілем

Насолоджуйтеся максимальним комфортом, налаштовуючи та керуючи функціями свого автомобіля за допомогою мобільного додатку NissanConnect Services [5]. Ви можете перевірити, чи замкнений автомобіль, блимати фарами та багато іншого [7].

Дисплей, мапи та завантаженість доріг
Дисплей, мапи та завантаженість доріг

Знаходьте необхідний маршрут та уникайте заторів за допомогою вдосконалених мап і відстеження актуального стану завантаженості доріг [7]. Покрокові підказки можна виводити як на 12,3-дюймовий дисплей NissanConnect [4], так і на цифрову панель чи проекційний дисплей [2]. 

Історія та аналіз поїздок

Надає детальну інформацію про всі ваші попередні подорожі та використання пального. Ви також можете аналізувати свій стиль водіння та подолану відстань.

Комплектації NISSAN X-Trail Записатись на тест-драйв

[1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. За певних обставин і умов деякі функції можуть не працювати. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження. Для отримання відомостей про правила й умови використання технологій Nissan зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте вебсайт www.nissan.ua

[2] Проекційний дисплей — це технологія, за якої корисна інформація відображається на лобовому склі; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від дороги.

[3] Служби Apple CarPlay і Android Auto доступні безкоштовно, залежно від моделі або комплектації. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого дилера Nissan.

[4] Сенсорний екран з діагоналлю 12,3 дюйма з високою роздільною здатністю доступний лише в комплектації N-Connecta та вище.

[5] Для користування мобільним додатком NissanConnect Services вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовним мобільним додаток NissanConnect Services вам знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних з наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх служб залежить від покриття мобільної мережі.

[6] Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.

[7] Служби Maps & Live Traffic, Remote Control Services і Smart Alerts є платними, але вони надаються безкоштовно протягом 3 років у відповідних транспортних засобах, що підтримують служби NissanConnect. Щоб дізнатися більше, відвідайте сторінку автомобілів, що підтримують послуги, або ознайомтеся з брошурою автомобіля. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого дилера Nissan.
[6] Проекційний дисплей — це технологія, за якої корисна інформація відображається на лобовому склі; таким чином водій може зчитувати її, не відводячи погляд від дороги.
Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації чи включатися додатково (за окрему плату).

Показані функції можуть входити у стандартну комплектацію чи пропонуватися додатково (за плату) залежно від класу автомобіля. Зображення та описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям.