ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
Технологія Nissan E-Power
e-power desktop

АВТОМОБІЛІ NISSAN e-POWER

Унікальна для Nissan технологія e-POWER поєднує в собі бензиновий двигун, що заряджає акумуляторну батарею, та електричний мотор, що передає крутний момент на колеса. Гібридний автомобіль працює подібно до електрокару, зменшуючи викиди та витрати на обслуговування. Та оскільки вам не потрібно здійснювати зарядку від мережі, немає потреби змінювати звички керування автомобілем. На додаток до двигуна внутрішнього згоряння технологія e-POWER також використовує регенеративне гальмування для підтримки заряду акумулятора.

Як усе це працює?

Заряджається під час руху
Заряджається під час руху

e-POWER не потребує заряджання від мережі. Бензиновий двигун виробляє енергію, яка підзаряджає акумулятор, коли автомобіль цього потребує. Саме батарея живить електричний мотор для приведення в рух коліс.

Заправка бензином, робота на електриці
Заправка бензином, робота на електриці

Відкрийте для себе новий досвід керування автомобілем без зміни своїх звичок. Продовжуйте користуватися бензином, насолоджуючись відчуттям керування електрокаром, щойно натиснете кнопку запуску.

Перероблює енергію гальмування
Перероблює енергію гальмування

Тертя внаслідок гальмування продукує енергію, а технологія e-POWER не дозволяє марнувати її. Система регенеративного гальмування перетворює енергію та спрямовує її до акумуляторної батареї, підвищуючи ефективність споживання палива.

e-POWER: найкраще від керування електрокаром

  • Тиша та комфорт
    Електричний мотор тихо працює, а в поєднанні з бензиновим двигуном, продукує мінімальну кількість викидів. Тож керування автомобілем e-POWER дарує приємні й комфортні відчуття.
  • Гнучкість керування
    Завдяки приведенню коліс у рух електричним мотором ви насолоджуєтеся таким самим миттєвим крутним моментом і плавним пришвидшенням, які так подобаються власникам електрокарів. Розумна педаль E-Pedal пропонує вам цікаве керування в спортивному режимі, коли ви маєте на це настрій.
  • Менший вплив на довкілля
    Насолоджуйтеся екологічнішим керуванням завдяки технології e-POWER. Завдяки скороченню викидів CO2 та твердих часток автомобіль залишає менший слід у довкіллі в порівнянні зі звичайними транспортними засобами, що працюють на бензині.

Nissan e-POWER: Ворота в електрифіковане майбутнє

Переваги автомобіля з технологією e-POWER

Без зайвих хвилювань про запас ходу
Без зайвих хвилювань про запас ходу

e-POWER уберігає вас від турбот, з якими спочатку стикалися деякі власники електрокарів. Оскільки заряд батареї підтримується бензиновим двигуном, ви можете розпочати тривалу подорож без хвилювань щодо зменшення заряду. Просто заправляйтеся як завжди та продовжуйте пересуватися у звичному режимі.

Менше заправок, менше витрат на обслуговування
Менше заправок, менше витрат на обслуговування

Завдяки технології e-POWER ви можете проїхати набагато більше на повному баку, оскільки бензиновий двигун використовується тільки для заряджання більш енергоефективної електричної акумуляторної батареї. Батарея також частково підзаряджається енергією, що виробляється під час гальмування. Це означає менше заправок та більше економії в тривалій перспективі.

Комфортніше керування
Комфортніше керування

Натисканням перемикача ви можете активувати e-Pedal — це одна педаль для пришвидшення й для гальмування. e-Pedal звільняє від необхідності перескакувати з однієї педалі на іншу під час руху містом із частими зупинками-зрушеннями або під часу підйому. Додайте до цього тихохідний двигун — і відчуєте більше контролю та комфорту за кермом.

Технологія e-POWER

Відповіді на часті запитання

У чому полягає різниця між технологією e-POWER, стовідсотковим електромобілем і гібридом?
Технологія Nissan e-POWER — це унікальне рішення, завдяки якому ви відчуваєте переваги керування електромобілем, його динамічність і чутливість без необхідності підзарядки. Електромотор працює від літій-іонного акумулятора, який заряджається електроенергією, виробленою двигуном внутрішнього згоряння.
З яких компонентів складається система e-POWER? У чому полягає принцип її роботи?
Система e-POWER складається з таких компонентів: — електромотор, який обертає колеса; — літій-іонний акумулятор, який живить електромотор; — двигун внутрішнього згоряння, який генерує енергію для зарядки акумулятора; — генератор, який перетворює механічну енергію в електричну; — інвертор, який скеровує енергію, отриману від двигуна, на заряджання літій-іонного акумулятора та/або на живлення електромотора.
Що трапиться, якщо літій-іонний акумулятор, який живить електромотор, розрядиться?
Інтелектуальна технологія, якою обладнаний автомобіль із системою e-POWER, автоматично запускає двигун внутрішнього згоряння, коли заряд літій-іонного акумулятора падає нижче певного рівня. Ви можете перевірити стан системи e-POWER за допомогою дисплея на панелі приладів та його схеми потоку енергії — після запуску на ньому відображається стан заряду акумулятора тощо.
Чи є повнопривідні автомобілі із системою e-POWER?
Системою e-POWER обладнано повнопривідний автомобіль X-TRAIL e-4ORCE.
Чи відрізняється ємність літій-іонного акумулятора e-POWER від ємності акумулятора звичайного електромобіля?
Для пришвидшення заряджання та зменшення ваги технологія e-POWER оснащена меншим літій-іонним акумулятором, якщо порівнювати зі звичайним електромобілем.