ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ПРАВОВА ІНФОРМАЦІЯ

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Усі ризики і відповідальність у зв’язку з використанням даного сайту несе відвідувач сайту. Автоцентр “ЛИГА-ІІ” не може гарантувати, що сайт не містить помилок та вірусів, які можуть заподіяти шкоду вашій електронно-обчислювальній техніці та/або програмному забезпеченню. Автоцентр “ЛИГА-ІІ” не може гарантувати, що вся інформація є дійсною на момент перегляду вами сайту. Автоцентр “ЛИГА-ІІ” не несе відповідальності за будь-яку шкоду, яка може бути заподіяна вам внаслідок використання цього сайту.

ПРОДУКТИ ТА ЦІНИ

Ми постійно прагнемо до поліпшення своєї продукції, тому будь-яка інформація на цьому сайті може бути змінена. Технічні деталі, моделі, ціни в будь-якому розділі сайту можуть бути не дійсними на момент перегляду вами сайту. Для отримання оперативної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нашими менеджерами. Кольори, що відображаються на сайті, можуть не відповідати дійсним кольорам через технологічні особливості.

ВАША ОСОБИСТА ІНФОРМАЦІЯ

Ми слідуємо положенням застосовного законодавства про захист персональних даних. Будь-яка інформація, надана вами при використанні даного сайту, яка відноситься до персональних даних (телефони, адреси тощо), буде використана тільки для цілей, зазначених нижче. Надаючи інформацію при використанні цього сайту, а також за допомогою будь-яких інших звернень в Автоцентр “ЛИГА-ІІ”, ви погоджуєтесь з тим, що відповідна інформація не є конфіденційною і може зберігатися і використовуватися Автоцентром “ЛИГА-ІІ” в даний час і надалі з метою: i) надання вам інформації про продукти, послуги та заходи, які можуть мати для вас інтерес ii) проведення маркетингових досліджень для поліпшення якості продукції та послуг Автоцентра “ЛИГА-ІІ” iii) надання за погодженням з вами продукції і послуг.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Якщо у вас виникли питання щодо характеристик, цін та наявності автомобілів, ви можете звернутися до наших менеджерів.

З загальних питань про компанію Автоцентр “ЛИГА-ІІ”, автомобілі і послуги звертайтесь за телефоном: 067 314 0606

Зворотний дзвінок