ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
Мультмедійна система оновленого Juke

Зв’язок без обмежень

За допомогою доступних технологій NissanConnect® ви можете бути завжди на зв’язку. Просто підключіть сумісний смартфон за допомогою USB-кабелю і отримайте доступ до всієї інформації. Або використовуйте покрокову навігацію для легкого побудування маршруту до місця призначення. Все це є частиною Nissan Intelligent Mobility, яка з’єднує вас з усім світом прямо в салоні автомобіля.

Бездротова служба Apple CarPlay®
Бездротова служба Apple CarPlay®

Систему Apple CarPlay®, оснащено голосовим керуванням Siri®, це дає змогу отримувати доступ до всіх контактів, улюблених застосунків, бібліотеки iTunes®, списків відтворення Apple Music®, карт Apple тощо безпосередньо на 12,3-дюймовому інформаційно-розважальному дисплеї Nissan Juke. Просто під’єднайте свій iPhone® і вперед (2) (3).

Бездротова служба Android Auto™
Бездротова служба Android Auto™

12,3-дюймовий інформаційно-розважальний дисплей Juke і Карти Google допоможуть вам потрапити на важливу зустріч, а Google Assistant подбає про те, щоб ви прибули туди вчасно. Обирайте пісні, змінюйте місце призначення чи відповідайте на текстові повідомлення за допомогою голосових команд (2) (3).

Порти USB та бездротовий зарядний пристрій

USB-порти, розташовані в передній і задній частинах салону, а також бездротовий зарядний пристрій дають змогу вам і вашим пасажирам безперешкодно заряджати свої пристрої на ходу.

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК NISSANCONNECT SERVICES

АНАЛІЗ ПОЇЗДОК
АНАЛІЗ ПОЇЗДОК

Постійний доступ до вашої статистики: кількість поїздок, подолана відстань і багато іншого. (1)

ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ФАРАМИ ТА ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ
ДИСТАНЦІЙНЕ КЕРУВАННЯ ФАРАМИ ТА ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ

Блимайте вогнями або посигнальте клаксоном — зробіть так, щоб ваш Nissan Juke виділявся. (1)

[1] Для користування сервісами NissanConnect вам знадобиться обліковий запис користувача NissanConnect. Необхідно також зареєструватися й увійти до системи за допомогою свого імені користувача та пароля. Для користування безкоштовною програмою NissanConnect Services знадобиться смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-картка з підтримкою передавання даних із наявним або окремим контрактом на надання послуг мобільного зв’язку між вами та вашим оператором мобільного зв’язку. Робота всіх служб залежить від покриття мобільної мережі.

[2] Підключати мобільний телефон для користування NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Завжди слід використовувати систему відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні користуватися системою лише тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги та негативно вплинути на повний контроль над автомобілем.

[3] Бездротові служби Apple CarPlay® і Android Auto™ надаються безкоштовно залежно від моделі або комплектації. Щоб отримати додаткові відомості, зверніться до свого дилера Nissan або за номером телефону 0 800 303 307
Зображення й описи наведено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації, чи бути доступними як опції (за додаткову плату).