ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
Технології нового Nissan Juke
new-nissan-juke-intelligent-mobility

Nissan Intelligent Mobility – технології допомоги

Ви всього лише людина, тож приємно отримати підтримку, коли трапляється щось несподіване. Новий Nissan JUKE пропонує набір технологій Nissan Intelligent Mobility, які можуть втрутитись і вжити заходів, щоб допомогти вам уникнути неприємностей. Автомобілі несподівано з’являються позаду або ховаються у «сліпій» зоні, а візки з супермаркету з’являються наче нізвідки. Сучасні технології нового Nissan JUKE прийдуть на допомогу: вони можуть виявити рух навколо автомобіля, незалежно від того, припарковані ви або починаєте рух. [1]

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ (INTELLIGENT EMERGENCY BRAKING)

Передова технологія допомоги водієві відстежує вашу швидкість і дистанцію між вами та автомобілем попереду, і повідомляє, якщо вам потрібно сповільнитися. Система також може автоматично активувати гальма для уникнення зіткнення або зменшення сили зіткнення. [1]

 

КОНТРОЛЬ РЯДНОСТІ РУХУ (INTELLIGENT LANE WARNING)
КОНТРОЛЬ РЯДНОСТІ РУХУ (INTELLIGENT LANE WARNING)

Залишайтеся в смузі руху. Коли розмітка дороги чітка, система Intelligent lane warning може виявити, якщо ви почали виходити зі своєї смуги руху, і подати сигнал попередження. [1]

КОНТРОЛЬ «СЛІПИХ» ЗОН (BLIND SPOT WARNING)
КОНТРОЛЬ «СЛІПИХ» ЗОН (BLIND SPOT WARNING)

Система контролює «сліпі» зони та попереджає вас, якщо виявляє автомобіль, який ви не можете побачити, — щоб ви могли спокійно та безпечно змінювати смугу. [1]

360 огляд

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Паркуйтеся, де забажаєте, не хвилюючись за свою безпеку. Система полегшує паркування завдяки 360-градусному огляду вашого Nissan JUKE з висоти пташиного польоту і навіть проінформує вас про рухомі об’єкти поруч з вашим автомобілем.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО РУХ ПОЗАДУ (REAR CROSS TRAFFIC ALERT)

Більше жодних проблем з виїздом з парковки. Коли ви виїжджаєте з паркувального місця заднім ходом, система слідкує за простором позаду вашого Nissan JUKE і може попередити про наближення транспортного засобу з будь-якої сторони.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПЕРЕМИКАННЯ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА НА БЛИЖНЄ (HIGH BEAM ASSIST)

Інтелектуальна система перемикання дальнього світла на ближнє автоматично включає фари дальнього світла, коли вони вам потрібні, і перемикається на ближнє світло, коли помічає інший автомобіль, щоб не відволікати водіїв попереду.

ПОЇЗДКИ НА РОБОТУ МОЖУТЬ ПРИНОСИТИ ЗАДОВОЛЕННЯ

Потужність нового Nissan JUKE дозволяє вам миттєво прискоритися, а точне управлінням кермом — спрямувати Nissan JUKE саме туди, куди ви хочете. Передова система контролю траєкторії руху Intelligent Trace Control працює за лаштунками, щоб допомогти вам ідеально вписатися в поворот.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ (INTELLIGENT TRACE CONTROL)

Інтелектуальна система контролю траєкторії руху зчитує ситуацію на дорозі і може гальмувати кожним колесом окремо, забезпечуючи плавне проходження поворотів. Тож навіть на поворотах ви тримаєте все під контролем.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАВНОСТІ РУХУ (INTELLIGENT RIDE CONTROL)

Лежачий поліцейський? Який ще лежачий поліцейський? Інтелектуальна система регулювання плавності руху може автоматично активувати гальма і регулювати крутний момент двигуна — для збільшення плавності руху.

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ СТАРТІ ВГОРУ (HILL START ASSIST)

Коли ви знаходитесь на крутому пагорбі, cистема допомоги при старті вгору допомагає утримувати автомобіль від скочування вниз. Система кілька секунд утримує тиск в гальмах, щоб ви мали достатньо часу для переключення з педалі гальма на педаль акселератора.

 

Технології безпеки нового Nissan Juke

Новий Nissan JUKE оснащений як передовими технологіями Nissan Intelligent Mobility, так і базовими функціями — подорожуйте безпечно з вбудованими подушками безпеки і контролем тиску в шинах.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТИСКУ В ШИНАХ (TPMS)
СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТИСКУ В ШИНАХ (TPMS)

Невелике попередження може мати велике значення. Низький тиск в шинах може збільшити витрати пального, скоротити термін служби шин і значно вплинути на гальмівний шлях. Новий Nissan JUKE постійно стежить за всіма чотирма колесами і попередить вас, якщо тиск впаде в одній з ваших шин.

ШІСТЬ СТАНДАРТНИХ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ
ШІСТЬ СТАНДАРТНИХ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

Шість подушок безпеки допомагають захистити пасажирів і водія від лобових зіткнень та ударів збоку.

 

ІНФОРМАЦІЙНО-РОЗВАЖАЛЬНІ СИСТЕМИ

За допомогою доступних технологій NissanConnect® [2] ви можете бути завжди на зв’язку. Просто підключіть сумісний смартфон за допомогою USB-кабелю і отримайте доступ до всієї інформації. Або використовуйте покрокову навігацію для легкого побудування маршруту до місця призначення. Все це є частиною Nissan Intelligent Mobility, яка з’єднує вас з усім світом прямо в салоні автомобіля.

ПОКРОКОВА НАВІГАЦІЯ «ВІД ДВЕРЕЙ ДО ДВЕРЕЙ»

За допомогою покрокової навігаційної системи ви можете легко передавати інформацію про маршрут зі свого сумісного смартфона на сенсорний екран Nissan JUKE. Він також виводить детальні вказівки на дисплей задля допомоги водієві. Якщо сталося так, що ви припаркувалися в декількох кварталах від готелю, він може навіть надіслати пішохідний маршрут на ваш телефон. [3]

 

APPLE CARPLAY®
APPLE CARPLAY®

Зустрітися з друзями? Побувати у нових місцях? Просто запитайте Siri®. Оснащений голосовим помічником Siri®, Apple CarPlay® зберігає ваші контакти, улюблені месенджери, бібліотеку iTunes®, плейлисти Apple Music®, мапи Apple Maps і багато іншого. Ви можете регулювати гучність та перемикати екрани навіть на кермі. Просто підключіть сумісний iPhone® за допомогою USB-кабелю і вирушайте. [2]

ANDROID AUTO™
ANDROID AUTO

Дістаньтеся туди, куди вам потрібно, з Google Maps™ в якості вашого гіда і Google Play™ Music в якості музичного супроводу. Виберіть пісню, змініть пункт призначення або відповідайте на повідомлення тримаючи руки на кермі за допомогою сотень доступних голосових команд. [4]

Інформативний 7″ дисплей

Зосередьтеся на найважливішому — кермуванні. Від детальних вказівок навігатора до попереджень про небезпеку — кольоровий дисплей нового Nissan JUKE показує всю інформацію прямо перед вашими очима. Не має необхідності відводити погляд від дороги навіть на мить. [1]

Музика по Bluetooth
Музика по Bluetooth

З новим Nissan Juke ви можете вільно керувати своїми плейлистами та подкастами. Виконавці, назви треків та інша інформація може відображатися просто на панелі приборів.

Покрокова навігація
Покрокова навігація

Відображаючи кожен ваш наступний крок просто перед вашими очима, новий Nissan Juke допомагає вам легше та швидше доїхати до пункту призначення.

Допомога в керуванні
Допомога в керуванні

Ввімкніть функцію допомоги в керуванні задля кращої ефективности в подорожах.

Системи допомоги водієві
Системи допомоги водієвіо

Попередження інтелектуальних систем безпеки, таких як система контролю “сліпих” зон, рядності руху або екстренного гальмування, відображаються на моніторі.

Компас
Компас

Компас у новому Nissan Juke показує, в яку сторону рухається автомобіль.

Економія пального
Економія пального

Стежте за тим, як завдяки ефективному двигуну та чудовій аеродинаміці нового Nissan Juke вам вдається ефективно заощаджувати пальне.

Записатись на тест-драйв

 

[1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження.

[2] Підключати мобільний телефон для використання NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв’язку може відволікати від стеження за дорогою, що може знизити контроль над автомобілем.

[3] Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).

[4 ]Android auto™ працює при наявності офіційного додатка Android Auto™ у смартфоні власника. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto™ в Україні.

Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції). Функції доступні залежно від версії автомобіля: у стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).

Зворотний дзвінок