ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
Технології Nissan LEAF
nissan-leaf-man-driving

ВІДЧУЙТЕ СПРАВЖНЮ ЕЛЕКТРИЧНІСТЬ

З Nissan Intelligent Mobility [1] ви завжди на зв’язку, почуваєтесь впевненіше та тримаєте все під контролем. Intelligent Mobility — ваш асистент в дорозі, який може запропонувати руку допомоги, коли ви потребуєте її найбільше. З його допомогою водіння стає більш природним, тож ви можете зосередитися на своїй подорожі. Відчуйте майбутнє вже зараз.

Nissan LEAF пропонує вам новий рівень керування, який здається настільки природним, що ви здивуєтеся, чому не перейшли на електромобіль раніше.

ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ВСТУПАЮТЬ В ДІЮ

Nissan LEAF пропонує набір функцій Nissan Intelligent Mobility, які за необхідності можуть вжити заходів та допомогти уникнути неприємностей. [1]

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ NISSAN (INTELLIGENT EMERGENCY BRAKING)

Світ повен речей, що можуть відволікати. Ця система допомагає вам у заторах і на жвавих міських вулицях, контролюючи вашу швидкість та дистанцію з автомобілем попереду. Вона повідомить вам, якщо потрібно сповільнити хід, і автоматично активує гальма, щоб уникнути зіткнення або знизити силу удару з іншим транспортним засобом.

 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ КРУЇЗ-КОНТРОЛЬ NISSAN

Інтелектуальний круїз-контроль Nissan підтримує стабільну швидкість руху, зберігаючи відстань між вами і автомобілем попереду.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЗАПОБІГАННЯ ВИЇЗДУ ЗІ СМУГИ РУХУ (INTELLIGENT LANE INTERVENTION)

Інтелектуальна система запобігання виїзду зі смуги руху Nissan натискає на гальма, щоб м’яко направити вас назад у центр вашої смуги, якщо виявить, що ви випадково почали виходити з неї.

ТЕХНОЛОГІЇ ПІДВИЩЕННЯ ПОІНФОРМОВАНОСТІ ВОДІЯ

Незалежно від того, паркуєтеся ви чи рухаєтеся по дорозі, Nissan LEAF може стежити за оточенням навколо автомобіля. Таким чином, ви можете керувати з більшою впевненістю та більшою поінформованістю. [1]

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ (NISSAN AROUND VIEW MONITOR)

Уявіть, що ви більше ніколи не будете шаркати колесами по бордюру. Завдяки чотирьом камерам, що створюють віртуальний 360° огляд вашого Nissan LEAF з висоти пташиного польоту, а також відображенням на екрані картинки попереду, позаду і збоку, парковка навіть в найтісніших місцях перестає бути проблемою. Система навіть проінформує вас про рухомі об’єкти поруч з вашим автомобілем.

 

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «СЛІПИХ» ЗОН NISSAN (BLIND SPOT WARNING)

Система стежить за «сліпими» зонами та попереджає вас про автомобіль, який ви не можете побачити — щоб ви могли спокійно і безпечно змінювати смугу.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ПОЗАДУ (REAR CROSS TRAFFIC ALERT)

Датчики навколо задньої частини Nissan LEAF попереджають вас про наближення транспортних засобів з будь-якої сторони. Це наче мати очі на потилиці.

ТЕХНОЛОГІЇ ДИНАМІЧНОГО КЕРУВАННЯ (DYNAMIC DRIVE TECHNOLOGIES)

Nissan LEAF використовує технологію, що, наче магічна паличка, допомагає впоратися з лежачими поліцейськими, різкими поворотами і пагорбами, та зробити кожну поїздку більш плавною і комфортною.

 

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ПЕРЕМИКАННЯ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА НА БЛИЖНЄ (HIGH BEAM ASSIST)
СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО ПЕРЕМИКАННЯ ДАЛЬНЬОГО СВІТЛА НА БЛИЖНЄ (HIGH BEAM ASSIST)

Система автоматичного перемикання дальнього світла на ближнє автоматично включає фари дальнього світла, коли вони вам потрібні, і перемикається на ближнє світло, коли помічає інший автомобіль, щоб не відволікати водіїв попереду. [1]

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА АКТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАВНОСТІ ХОДУ (INTELLIGENT RIDE CONTROL)
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА АКТИВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ПЛАВНОСТІ ХОДУ (INTELLIGENT RIDE CONTROL

Щойно ви заїжджаєте на лежачий поліцейський, інтелектуальна система активного регулювання плавності ходу активує гальма і регулює крутний момент двигуна для збільшення плавності ходу.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ (INTELLIGENT TRACE CONTROL)
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ (INTELLIGENT TRACE CONTROL)

Інтелектуальна система контролю траєкторії руху зчитує ситуацію на дорозі і може гальмувати кожним колесом окремо, забезпечуючи плавне проходження поворотів. Тож навіть на поворотах ви тримаєте все під контролем

СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ РУСІ ВГОРУ (HILL HOLD ASSIST)
СИСТЕМА ДОПОМОГИ ПРИ РУСІ ВГОРУ (HILL HOLD ASSIST)

Система допомагає утримати автомобіль від скочування, коли ви рухаєтесь по схилу. Вона утримує тиск в гальмах, щоб ви мали достатньо часу для переключення з педалі гальма на педаль акселератора.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ

Всередині вашого Nissan LEAF Nissan Intelligent Mobility™ інформує, розважає та допомагає залишатись на зв’язку, надає доступ до інформаційно-розважальної системи, навігації, дистанційного керування автомобілем тощо, щоб забезпечити вам безпеку, інформованість та контроль. Перевірте свій запас ходу на цифровому інформаційному дисплеї, синхронізуйте сумісний смартфон, увімкніть музику, встановіть додатки і багато іншого. Все для того, аби перетворити кожну вашу поїздку на унікальний досвід. [1]

  • 8″ СЕНСОРНИЙ ДИСПЛЕЙ
    Зручний у використанні та легкий для читання, великий сенсорний екран допомагає вам орієнтуватись у вашому маршруті, а також забезпечує повну інтеграцію зі смартфоном.

  • BLUETOOTH®
    Телефонуйте і приймайте дзвінки або слухайте музику з телефону, тримаючи руки на кермі.

  • ШВИДКА ЗАРЯДКА ПО USB
    Зручні USB-роз’єми означають, що ви можете підключити свій телефон і зарядити будь-який сумісний пристрій.

 

ДОДАТОК «NISSANCONNECT SERVICES»

Розроблений виключно для Nissan LEAF, додаток NissanConnect Services надає вам доступ до багатьох унікальних функцій вашого повністю електричного автомобіля. Більше технологій. Більше зручності. [2]

 

КОНТРОЛЮЙТЕ ТЕМПЕРАТУРУ В САЛОНІ ДИСТАНЦІЙНО
КОНТРОЛЮЙТЕ ТЕМПЕРАТУРУ В САЛОНІ ДИСТАНЦІЙНО

Хочете, щоб перед тим, як сісти в салон, температура в ньому була ідеальною? Просто налаштуйте її через додаток і вона буде такою, як треба, ще до того, як ви вирушите в подорож.

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІВЕНЬ ЗАРЯДУ
АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІВЕНЬ ЗАРЯДУ

Слідкуйте за своїм поточним рівнем заряду за допомогою інформації, що оновлюється щосекунди. І як тільки ваш Nissan LEAF буде повністю заряджений, він повідомить вам про це.

КОНТРОЛЮЙТЕ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ
КОНТРОЛЮЙТЕ СВІЙ ЗАПАС ХОДУ

З оновленням інформації про запас ходу прямо на вашому смартфоні, ви завжди будете знати, скільки ви можете проїхати. [2]

APPLE CARPLAY®
APPLE CARPLAY®

Зустрітися з друзями? Побувати у нових місцях? Просто запитайте Siri®. Оснащений голосовим помічником Siri®, Apple CarPlay® зберігає ваші контакти, улюблені месенджери, бібліотеку iTunes®, плейлисти Apple Music®, мапи Apple Maps і багато іншого. Ви можете регулювати гучність та перемикати екрани навіть на кермі. Просто підключіть сумісний iPhone® за допомогою USB-кабелю і вирушайте. [2]

ANDROID AUTO™
ANDROID AUTO

Дістаньтеся туди, куди вам потрібно, з Google Maps™ в якості вашого гіда і Google Play™ Music в якості музичного супроводу. Виберіть пісню, змініть пункт призначення або відповідайте на повідомлення тримаючи руки на кермі за допомогою сотень доступних голосових команд. [3]

ВСЯ НЕОБХІДНА ІНФОРМАЦІЯ — НА ВАШОМУ ДИСПЛЕЇ

Завдяки інноваційному цифровому дисплею, який дозволяє налаштувати кожну деталь, ви завжди будете мати потрібну інформацію на приголомшливому кольоровому екрані.

Бортовий комп'ютер
БОРТОВИЙ КОМП’ЮТЕР

Будьте в курсі того, скільки кілометрів ви вже проїхали, який рівень споживання енергії, середня швидкість, тощо.

Рівень заряду
РІВЕНЬ ЗАРЯДУ

Який зараз заряд батареї? Аи можете легко це перевірити, поглянувши на інформативний дисплей.

НАВІГАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ

Підключіть навігатор та отримайте детальні вказівки прямо на вашому дисплеї, поворот за поворотом.

Економія заряду
ЕКОНОМІЯ ЗАРЯДУ

Відстежуйте рівень споживання енергії на кілометр для більш якісного керування

Зображення та описи наведені лише для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків та не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям.

Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити до стандартної комплектації (доступні як додаткові опції).

[1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин та умов. Застосовуються обмеження швидкості та інші обмеження.

[2] Щоб користуватися послугами NissanConnect, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect, а також вам треба зареєструватися та увійти до NissanConnect за допомогою свого імені користувача та пароля. Щоб скористатися безкоштовним додатком Nissan Connect App, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android та SIM-карта з підключенням до інтернету. Робота всіх послуг залежить від покриття мобільної мережі. На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям. Підключення мобільного телефону для використання NissanConnect повинно здійснюватися лише тоді, коли автомобіль безпечно припаркований. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що використання технології гучного зв’язку може відволікати від стеження за дорогою, а це може знизити контроль над автомобілем. Виробник залишає за собою право запровадити оплату за користування сервісом Nissan Connect. На чутливість і використання функцій може вплинути поганий сигнал зв’язку в автомобілі. Для оптимальних результатів переконайтеся, що ваш автомобіль перебуває в мережі з хорошим покриттям.

[3] Android auto™ працює при наявності офіційного додатка Android Auto™ у смартфоні власника. Компанія ТОВ “Ніссан Мотор Україна” не відповідає за доступність офіційного додатка Android Auto™ в Україні.

Зворотний дзвінок