МЕНЮ
МЕНЮ

Праздник ко Дню защиты детей

Минулої неділі (01.06.2014 – ред.) на маленьких хмельничан чекало свято “Зелений світлофор”, організоване автоцентром “ЛИГА-ІІ” в День захисту дітей.

Вже вшосте автоцентр “ЛИГА-ІІ” до дитячого дня проводить свято під гаслом: “Поєднати корисне з приємним”. Організатори мають на меті не просто подарувати наймолодшим хмельничанам радість, а й подбати про їх безпеку. Цьогорічне свято було присвячене правилам дорожнього руху.

“Діти — це наша найбільша цінність! — впевнений заступник директора автоцентру “ЛИГА-ІІ” Ігор Галкін. — Але, на жаль, дорожньо-транспортні пригоди з їх участю є непоодинокими. Тому й організували тематичне свято, щоб навчити дітей правильній поведінці на дорогах. Це їм знадобиться”.

Не зіпсувала День захисту дітей навіть негода. Організатори свята запросили відвідувачів у приміщення автоцентру, де на них чекало чимало сюрпризів, серед яких — величезний батут.

А допомогли розібратися дітворі в правилах дорожнього руху працівники управління ДАІ в області. Правоохоронці розповіли про правила дорожнього руху та презентували три спеціальні автомобілі. Діти почувалися справжніми міліціонерами, натискаючи на різні кнопки й вмикаючи сирени. Нові знання були закріплені у тематичних конкурсах.

“У будні зібрати таку кількість дітей і батьків, щоб нагадати їм про важливість правил дорожнього руху, непросто. А в такі свята з’являється шанс донести до них цю життєво важливу інформацію. Тому під час святкування ми намагалися за допомогою конкурсів і розваг розповісти дітям, як переходити дорогу, поводитися в транспортних засобах тощо”, — поділився інспектор з профілактичної роботи в ДАІ міста Хмельницького Андрій Прокопенко.

Не давали юним гостям нудьгувати й працівники “Першої дитячої академії”. Діти вгадували дорожні знаки, малювали, створювали дизайн транспорту майбутнього, запускали літачки. А художні колективи Палацу творчості дітей та юнацтва провели танцювальний майстер-клас.
Наприкінці свята настала черга найулюбленішої дитячої справи — поїдання великого торта, презентованого ТМ “Насолода”.
День захисту дітей в автоцентрі “ЛИГА-ІІ” не залишив нікого байдужим. “Мені сподобалося свято, а також торт, міліцейські машини й батут!” — підбила підсумки юна Марійка.

Андрій ЯЩИШЕН (Газета “Проскурів”, http://proskuriv.info/index.php/2010-12-20-09-14-53/4098-2014-06-05-12-09-28)

Фото зі свята