ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
Новий Nissan Qashqai: електрифікований силовий агрегат прискорює рух у майбутнє кросовера-лідера продажів на європейському ринку
  • Два нові силові агрегати нового Qashqai включно із помірною гібридною системою та вперше представленою в Європі технологією e-POWER від Nissan
  • Завдяки інноваційній системі e-POWER цей кросовер став першим у своєму сегменті, який не тільки є прикладом вдалого поєднання вишуканості й продуктивності, а й дарує незабутні відчуття, як під час керування електричним автомобілем

ПАРИЖ, Франція – Новий Nissan Qashqai пропонує безкомпромісну комбінацію динамічної продуктивності, вдосконаленої ходової частини та економічних силових агрегатів.

До 2023 року компанія Nissan на європейському ринку прагне збільшити у своїй структурі продажів частку електрифікованих автомобілів до 50%. Саме тому в новому Nissan Qashqai, оснащеному бензиновим двигуном 1.3 DiG-T з помірною гібридною системою, представлена (вперше в Європі) система e-POWER. Даний інноваційний силовий агрегат від Nissan був відзначений нагородами та впроваджує технології, втілені в електромобілі Nissan LEAF.

Система e-POWER була спеціально розроблена для нового Qashqai, щоб задовольнити найсуворіші вимоги європейських водіїв. Qashqai з системою e-POWER вирізняється не тільки високою економічністю пального та низьким рівнем викидів CO2, а й вражаючою потужністю прискорення.

Два варіанти (2WD і 4WD), 6-ступінчата механічна трансмісія або нова трансмісія Xtronic CVT, можливість руху тільки від електричного двигуна завдяки системі e-POWER – все це перетворює новий Qashqai на автомобіль, здатний задовольнити вимоги клієнтів, які отримують задоволення від керування автомобілем з будь-яким з цих силових агрегатів.

“Клієнти небезпідставно вимагають більш продуктивних транспортних засобів, але вони водночас бажають отримувати задоволення від перебування за кермом. Електричні автомобілі дарують водіям незабутні відчуття від керування, адже вони по заслузі оцінюють миттєвий обертальний момент і плавне прискорення. Застосовуючи на 100% електричний двигун з системою e-POWERнового електрифікованого Qashqai, користувачі насолоджуються керуванням електромобілем, не замислюючись про запас ходу чи доступ до зарядної інфраструктури,” – зазначив Марко Фьораванті, віцепрезидент Nissan Automotive Europe із планування продукту.

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН 1.3 DiG-T 140 к.с./ПОМІРНА ГІБРИДНА СИСТЕМА 158 к.с. 12V ALiS

Помірна гібридна система 12 В ALiS (із вдосконаленою літій-іонною акумуляторною батареєю) нового Qashqai є прийнятною гібридною технологією, яка надає беззаперечні переваги під час роботи функцій Torque Assist та Coasting Stop, а також сприяє підвищенню паливної економічності й зниженню рівня викидів CO2 (-4 г/км).

Контроль енергоспоживання помірної гібридної системи, що позитивно позначається на рівні викидів CO2, робить цю модель конкурентоспроможною в своєму сегменті, оскільки вона демонструє високу потужність і обертальний момент. Помірна гібридна система ALiS додає до загальної маси автомобіля лише 22 кг.

Енергія, відновлювана шляхом регенерації під час уповільнення автомобіля, зберігається в літій-іонній акумуляторній батареї. Ця накопичена енергія використовується під час роботи функцій Idling Stop, Coasting Stop (тільки версії з CVT) та Torque Assist.

Під час руху накатом до зупинки (зі швидкістю менше 18 км/год) із застосуванням гальм) двигун вимикається, а накопичена енергія використовується для живлення електрообладнання автомобіля. Це дозволяє подовжити період, коли двигун не працює, та знизити витрату палива.

Під час прискорення автомобіля (діапазон 20-110 км/год) енергія від літій-іонної акумуляторної батареї додає +6 Нм обертального моменту протягом певного часу (до 20 секунд). Це сприяє зменшенню навантаження на двигун та покращенню показників економії пального.

Систему ALiS було поєднано із надійним бензиновим двигуном 1.3 DiG-T, представленим у Qashqai в 2019 році. Цей двигун, який передбачений для нового Qashqai, зазнав додаткових вдосконалень, зокрема було допрацьовано 50 компонентів і досягнуто повної відповідності стандарту Euro6-d.

Завдяки електронному контролю перепускного клапана турбонагнітача забезпечується швидший відгук; нові форсунки сприяють кращій роботі центрального інжектора; зменшення тертя ряду компонентів знижує рівень викидів CO2; бензиновий сажовий фільтр використовує новий субстрат та каталітичний нейтралізатор під підлогою.

Бензиновий двигун 1.3 12В ALiS видає потужність у 140 к.с. і 158 к.с., як із 6-ступінчатою механічною трансмісією, так і з Xtronic CVT (тільки 158 к.с.). Максимальна потужність досягається за 5500 об/хв, з максимальним доступним обертальним моментом 270 Нм за зручних 1750 об/хв, коли йдеться про варіант CVT 158 к.с.

Вдосконалена механічна трансмісія демонструє більш швидке, пряме й спортивне перемикання передач. Автоматична трансмісія (CVT) нового покоління забезпечує меншу витрату палива та краще прискорення завдяки певним вдосконаленням, включно із подвійною системою змащення з новим електричним масляним насосом.

Режим 2WD передбачений для обох версій двигуна (з потужністю 140 к.с. і 158 к.с.), а режим 4WD доступний тільки для моделей із CVT (158 к.с.). Завдяки новій зручній та інтуїтивно зрозумілій системі керування 4WD та можливості вибору режимів руху (Standard, ECO, Sport, Snow і Off-Road) відбувається адаптація до зовнішніх умов. У разі пробуксовування колеса система 4WD відтепер спрацьовує в 5 разів швидше – лише через приблизно 0,2 секунди.

E-POWER

Новий Qashqai першим в Європі представляє інноваційну систему e‑POWER від Nissan. Будучи ексклюзивною для Nissan та ключовою в стратегії Intelligent Mobility, система е-POWER – це унікальний підхід до електрифікації, яка дозволяє перетворювати буденні поїздки на захоплюючі подорожі.

До складу системи e-POWER нового Qashqai входять високопродуктивні акумуляторна батарея та силовий агрегат (на додачу до бензинового двигуна з найкращим у своєму класі перемінним коефіцієнтом стискання та потужністю 158 к.с.), електрогенератор, інвертор та електричний двигун. Це надзвичайно вдала комбінація, яка забезпечує приємне комфортне лінійне прискорення, притаманне електромобілям, але без проблеми, з якою щоденно стикаються водії електромобілів, – підзарядка.

Унікальність системи e-POWER полягає в тому, що двигун використовується тільки для зарядження акумуляторної батареї великої ємності, а обертання коліс здійснюється завдяки електродвигуну. Це означає, що двигун завжди працює в оптимальних діапазонах, завдяки чому показники економії пального та викидів CO2 є значно кращими, ніж у традиційного двигуна внутрішнього згоряння.

“Система e-POWER пропонує найкращу технологію переходу між ДВС та EV, даруючи водіям неперевершені враження від керування автомобілем у режимі EVта приголомшливу продуктивність за доступною ціною. Ми з нетерпінням очікуємо на відгуки клієнтів, які сядуть за кермо нового Qashqai – неймовірного електрифікованого автомобіля із досконалою технологією NissanIntelligentMobility,” – зазначив Девід Мосс, старший віцепрезидент з досліджень і розробок у регіоні AMIEO (Африка, Близький Схід, Індія, Європа та Океанія).

Новий Qashqai з системою e-POWER демонструє відмінні показники економії пального в режимах Low/Med/High, завдяки чому він є ідеальним автомобілем для руху в межах міста. Варто зазначити, що витрата палива в комбінованому циклі становить 5,3 л/100 км*, а очікуваний рівень CO2 – лише 122 г/км.*

(*Розрахункове значення. Дані не є остаточно затвердженими)

Завдяки можливості руху лише від електричного двигуна зникає проблема щодо певної затримки, яка виникає з двигуном внутрішнього згоряння. Миттєвий EV-подібний відгук забезпечує вражаюче відчуття високого обертального моменту та неймовірний рівень прискорення на різних швидкостях руху, що полегшує та убезпечує обгін інших транспортних засобів та в’їзд на автомагістраль. Розгін з місця до 100 км/год досягається лише за 8,8 секунди.

Для версій із системою e-POWER передбачено три режими руху: Normal, S та Eco. У режимі Normal автомобіль демонструє відмінні розгін з місця та здатність гальмування порівняно з ефективністю гальмування автомобіля з традиційним бензиновим двигуном. У режимі S автомобіль прискорюється ще інтенсивніше, а здатність гальмування стає ще вищою. За активованого режиму Eco автомобіль працює в енергозберігаючому режимі, що стає можливим завдяки використанню енергії акумуляторної батареї.

Новий Qashqai з системою e-POWER не тільки прискорюється швидше, ніж гібридні конкуренти, а й робить це за меншого числа обертів двигуна. Система працює дуже тихо, майже як повноцінний електромобіль, а також налаштована на найоптимальніший рівень робочого звуку й реакції під час прискорення завдяки фокусуванню на лінійному збільшенні швидкості обертання двигуна під час проміжного прискорення.

Беззаперечною перевагою нового Qashqai e-POWER, як і LEAF, є так званий режим e-Pedal, який передбачає керування лише однією педаллю. Водій може здійснювати рушання з місця, прискорювання й уповільнення автомобіля, використовуючи одну єдину педаль акселератора. А це забезпечує до 90% функціоналу педалі акселератора.

Під час руху по місту, який передбачає почергове прискорення й уповільнення автомобіля, режим e-Pedal майже усуває потребу постійно переставляти ногу з однієї педалі на другу, забезпечуючи 0.2G уповільнення за відпускання педалі акселератора. Керування автомобілем у цьому режимі стає більш легким і невимушеним. Під час руху зі швидкістю менше 10 км/год слід використовувати педаль гальма, щоб краще контролювати автомобіль за низької швидкості та під час паркування. За руху по відкритій звивистій дорозі e-Pedal забезпечує більш надійне керування, оскільки зменшується потреба в натискання педалі гальма під час проходження поворотів.

Водій може відстежувати потік енергії e-POWER за допомогою 12-дюймового TFT-монітора, який відображає стан систем автомобіля.

Система e-POWER від Nissan використовується в моделях Note і Serena, призначених для ринку Японії. Вони мають неймовірний успіх, оскільки понад 70% Note і майже половина Serena, проданих у цій країні, є саме версіями з системою e-POWER. Більш того, нещодавно випущений компактний позашляховик Nissan Kicks (із системою e-POWER) щойно отримав нагороду «Технологія року-2021» на конференції аналітиків та журналістів автоіндустрії Японії.

“Починаючи з 2007 року, коли Qashqaiстав родоначальником сегменту кросоверів, він завжди встановлював нові стандарти. Як існуючі, так і потенційні клієнти по заслузі оцінять Qashqai третього покоління з його інноваційною силовою установкою. Наша пропозиція новаторська та водночас проста, адже обидва силові агрегати є ефективними та забезпечують комфортний рух. Наш безкомпромісний підхід до нового електрифікованого Qashqaiє очевидним – 1,3-літровий бензиновий двигун, помірна гібридна система та унікальна система e-Power,” – сказав Метью Райт, віцепрезидент з дизайну та розробки силового агрегату, Технічний центр Nissan Europe.

Продаж нового Nissan Qashqai з системою e-POWER розпочнеться в 2022 році

Зворотний дзвінок