ЛИГА-ІІ 067 314 06 06
YOU+NISSAN
Автоцентр «ЛИГА-ІІ» — офіційний дилер Nissan, м. Хмельницький, вул. Свободи 15/1А
Дзвоніть: 067 314 06 06
Автоцентр «ЛИГА-II» — офіційний дилер Nissan в Хмельницькому
JUKE KIIRO
juke-kiiro-main

JUKE KIIRO. Готові до зустрічі зі своїм героєм?

Кажуть, що не варто прагнути зустрічі зі своїм героєм. Та це не стосується JUKE KIIRO. Зовсім скоро ви зможете сісти за його кермо та вирушити відкривати його таланти. Адже завдяки його неперевершеному зовнішньому вигляду та інноваційним технологіям вам захочеться зробити виняток. Про старт продажу в Україні ми повідомимо на нашому сайті.

Машини навколо зупинятимуться, а пішоходи озиратимуться. Серед потоку машин у місті важко не помітити ці жовті спалахи на матовому сірому тлі даху нового KIIRO з унікальним візерунком та глянцевими чорними дисками**. Це справжній БЕТМЕН у світі автомобілів — з новим Juke KIIRO про вас говоритиме все місто.

Особливості екстер’єру

Дозвольте JUKE KIIRO проявити вашу внутрішню містичність і загадковість, адже цей автомобіль має душу БЕТМЕНА. Ви будете вирізнятися завдяки глянцевим чорним 19-дюймовим легкосплавним дискам, яскравим акцентам лимонного кольору, характерним візерунком KIIRO на даху та логотипом.

Його зовнішність заворожує

JUKE KIIRO оснащений оригінальними аксесуарами Nissan: накладка на передньому бампері лимонного кольору, накладка на передньому бампері темно-сріблястого кольору, накладка на задньому бампері лимонного кольору, персоналізація дверних молдингів лимонного кольору, стікер Kiiro в салоні авто, екстер’єрні стікери Kiiro. Оригінальні аксесуари Nissan розроблені та виготовлені з такою ж дбайливістю, якістю та увагою до деталей, що й автомобілі Nissan. Зазначені вище аксесуари доступні лише зі спеціальною версією JUKE «KIIRO».

19-дюймові диски
19-дюймові диски

 

Дзеркала із оздобленням
Дзеркала із візерунком

 

Екстер'єрні стікери
Екстер’єрні стікери

 

Молдинги лимонного кольору
Молдинги лимонного кольору

 

ОСОБЛИВОСТІ ІНТЕР’ЄРУ

Затишок, з якого зручно керувати справами, — на вас чекає сучасний інтер’єр, виконаний з високоякісних матеріалів та оздоблений характерною прошивкою сидінь. За допомогою інноваційних технологій NissanConnect** ви отримаєте інтуїтивне підключення до ваших улюблених сервісів.

Надійна схованка зі зв’язком з усім світом

NissanConnect
NissanConnect

 

Оздоблені сидіння
Оздоблені сидіння

 

Інтер'єрні стікери
Інтер’єрні стікери

 

Характерна прошивка
Характерна прошивка

 

** Під’єднувати мобільний телефон для використання NissanConnect слід лише в тому випадку, якщо автомобіль безпечно припаркований. Використання системи завжди повинно відповідати правилам дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему лише тоді, коли це безпечно. Користувачі повинні усвідомлювати, що технологія «вільні руки» може відволікати увагу від дороги, що може вплинути на повний контроль над транспортним засобом. Щоб користуватися послугами NissanConnect, вам потрібен обліковий запис користувача NissanConnect Services, а також зареєструватися та увійти в додаток NissanConnect Services, використовуючи своє ім’я користувача та пароль. Щоб скористатися безкоштовною програмою NissanConnect Services, вам потрібен смартфон із сумісною операційною системою iOS або Android і SIM-карта з опцією даних із наявним або окремим контрактом на мобільний телефон між вами та вашим постачальником послуг мобільного зв’язку. Усі послуги підпадають під дію покриття мобільної мережі.

Наведені зображення та описи наведені для ознайомлення. У деяких випадках фотографії є автомобілями, які не відповідають ринковій специфікації, і не представляють конкретну модель, комплектацію чи пропозицію. Показані функції можуть бути недоступні або можуть не входити в стандартну комплектацію (доступні як додаткові опції). Інформацію про старт продажу дізнавайтеся на nissan.ua

 

© 2022 Warner Bros. Ent. All Rights Reserved. TM & © DC