МЕНЮ
МЕНЮ

День защиты детей 2016

У неділю автоцентр “ЛИГА-ІІ” на вулиці Свободи, 15/1а вчергове подарував наймолодшим хмельничанам яскраве свято, приурочене Дню захисту дітей. Цьогоріч організатори спробували привернути увагу дітей та їхніх батьків до екологічної проблематики й транспорту майбутнього — електрокарів.

Святкування Дня захисту дітей від автоцентру “ЛИГА-ІІ” вирізняється з-поміж решти поєднанням розваг і корисної інформації. Попередніми роками діти зустрічалися з рятувальниками, медиками, правоохоронцями, які знайомили з професією, розповідали правила безпеки й демонстрували професійні навички. Цього року свято пройшло під гаслом “Зелена планета, “зелені” автомобілі”.

“Останнім часом наш автоцентр популяризує ідею екологічно чистого транспорту, тому вирішили під час цьогорічного свята привернути увагу дітей та батьків до проблем екології. Надзвичайно важливо змалку привчати малечу бережно ставитися до нашої планети, адже це — наш дім. З кожним роком у світі збільшується кількість природних катаклізмів і аномалій, змінюється клімат, що негативно впливає на людей і навколишнє середовище. Частково змінити цю ситуацію зможе електротранспорт. Ми намагаємося донести цю думку до хмельничан”, — розповів директор мережі автоцентрів “ЛИГА-ІІ”, депутат міської ради Григорій Галкін.

На дітей чекали й цікаві конкурси. Зокрема, вони малювали на асфальті екологічно чисті автомобілі, які в майбутньому замінять транспорт з двигуном внутрішнього згоряння. Ніхто з юних хмельничан не залишився без подарунка. Також на них чекав традиційний для свята від “ЛИГИ-ІІ” батут. А в цей час їхні батьки могли протестувати електрокари.

Кореспондент газети “Проскурів”

Фотозвіт зі свята