МЕНЮ
МЕНЮ

День захисту дітей 2015

Діти можуть бути в безпеці, адже тепер вони знають правила поводження з вогнем. Корисні знання у ігровій формі вони отримали завдяки автоцентру “ЛИГА-ІІ”, який минулої неділі всьоме провів традиційне свято для найменших та їх батьків, приурочене до Дня захисту дітей.

Автоцентр “ЛИГА-ІІ” вже всьоме проводить справжнє свято для дітей, поєднуючи в ньому веселощі й корисну інформацію, яка може врятувати їх життя під час надзвичайних ситуацій. Раніше діти спілкувалися з лікарями та міліціонерами, цього річ — зі справжніми вогнеборцями. Відвідувачі свята могли посидіти за кермом пожежної машини, поміряти захисний одяг рятувальників і сфотографуватися з ними на пам’ять.

Також пожежники показали присутнім майстер-клас гасіння показової пожежі. “Цьогоріч тема нашого свята — “Захисти найменших від вогню”. Запрошені представники Державної служби з надзвичайних ситуацій розповіли дітям як варто поводитися з вогнем, щоб уникнути нещасних випадків. Особливо важливо донести до дітей та батьків  таку інформацію напередодні літа, періоду відпусток і канікул, адже почуте сьогодні — збереже чиєсь життя. Ми проводимо подібне свято вже сьомий рік поспіль, адже розуміємо важливість таких заходів для юних хмельничан”, — розповів заступник директора автоцентру “ЛИГА-ІІ” Ігор Галкін.

Не лише корисною інформацією було багате свято. На найменших очікували різноманітні творчі конкурси, змагання на спритність, виступ танцювального колективу Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва “Free dance” і традиційний батут. Жоден відвідувач свята не залишився без цінного подарунка й заряду позитиву на ціле літо.

“Мені сподобалася пожежна машина, батут і конкурси. Було дуже цікаво”, — поділилася враженнями маленька Надійка.

Андрій ЯЩИШЕН (газета “Проскурів”)